Stagiaire Communicatie

Geschreven door 27 augustus, 2017
Stagiaire Communicatie

Stage Communcatie

SKIPP is een agency met een unieke combinatie van Film, Animatie, Graphic design en (online) Marketing. Wij maken Films, Commercials en Animaties en zorgen dat ze bekeken worden door de juiste doelgroep. Dit doen we voor groot MKB, merken, organisaties en overheidsinstellingen.

Help jij ons met onze online strategie in deze werkervaring stage?

Om ons bedrijf online beter op de kaart te zetten zijn we op zoek naar een leergierige en zelfstandige stagiaire, die bij ons marketing en communicatie werkzaamheden gaat oppakken. 
 

Kenmerken:
We bieden een leuke meewerk stageplek voor marketing en communicatie studenten. In deze stage doe je direct werkervaring op, die goed aansluit bij werkzaamheden die je gaat doen bij je eerste baan. Natuurlijk zet je weleens koffie, dat doen wij ook, maar je draait voornamelijk mee met ons team.
 
Functie: Online marketeer
Opleidingsniveau: HBO
Locatie: Amsterdam (noord)
Dagen per week: 5
Aanvang stage: September/ Oktober 2017
Stageduur: Nog te bepalen
Stagetype: Werkervaring
Stagevergoeding: In overleg
 
 
Interesse? Solliciteer nu!
Stuur een motivatiebrief en CV naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. T.a.v. Leon Toeset
 
 
Taakomschrijving: 
In deze meewerk stage help jij om de online strategie SKIPP verder uit te rollen. Je gaat aan de slag met verschillende online marketing activiteiten, zoals het schrijven van nieuwsberichten, opstellen van nieuwsbrieven, social media posts bedenken en plaatsen, Maar ook het bedenken van concepten voor onze klanten. 

Je gaat aan de slag met een plan van aanpak voor online marketing. Je week is afwisselend; zo werk je de ene dag aan een blog, de volgende dag ga je mee met ons camerateam en weer een andere dag update je ons YouTube kanaal of zit je samen met ons bij een klant om te brainstormen.
 

Je profiel:
Je kan goed zelfstandig werken en komt met eigen ideeën
Je bent een echte aanpakker en wil graag het verschil maken
Je volgt een relevante opleiding (marketing, communicatie)
Je bent handig met foto’s maken, filmpjes maken en social media.
 
Wat bieden wij: 
Een actieve mee werk stage waar je echt werkervaring opdoet
Je wordt onderdeel van ons team en werkt met verschillende mensen samen
Een dynamisch en creatieve werkomgeving met creatives en designers in het creatieve hart van Amsterdam.

Lees 879 keer Laatst aangepast op zondag, 27 augustus 2017 23:49
Log in om reacties te plaatsen